Начало arrow Оферти arrow Екскурзииarrow Далечни дестинацииarrow Хавайско приключение през 2012
Търсене  Е-мейл  Печат

ID: 10191ArrowХавайско приключение през 2012

Преглед

Описание
Хавайско приключение през 2012

Хавай е 50-ят щат на САЩ. Той има удивителна природа, непроходими джунгли, забулени в мъгла върхове и слънчеви плажове, които привличат милиони туристи от цял свят.  Слънце, гигантски вълни, широки пясъчни плажове, космополитен нощен живот, успокояваща тишина – това е Хавай.
Продължава...

tea1327420053.jpg


Дестинация
0 Хавай 
Съединени американски щати

Адрес за контакти
РАД-ФЕСТА – туроператор 04437
1000 ул. Христо Белчев 35 ет. 1
София
България

Телефон: +359 2 986 39 27
Факс: (+359 2) 989 19 55

Изложение

Описание
Хавайско приключение през 2012

Хавай е 50-ят щат на САЩ. Той има удивителна природа, непроходими джунгли, забулени в мъгла върхове и слънчеви плажове, които привличат милиони туристи от цял свят.  Слънце, гигантски вълни, широки пясъчни плажове, космополитен нощен живот, успокояваща тишина – това е Хавай.
Дестинация
Програма:

Ден 1 – петък – Отпътуване от България, пристигане в Хонолулу
Отпътуване за Хавай с прекачване в Европа и САЩ. Пристигане в Хонолулу на остров Оаху и посрещане с традиционната хавайска огърлица от цветя (леи). Трансфер до световноизвестния плаж Уайкики, където се намира Вашият хотел Aqua Aloha Surf Hotel - http://www.aquaresorts.com/oahu-hotels/aqua-aloha-surf-spa/. Нощувка.
Ден 2 – събота - Хонолулу – Големият остров
Сутринта - среща с екскурзовода за целодневна екскурзия до величествения изгаснал вулкан Диамантената глава (Diamond Head). От върха му се разкриват изключителни гледки към плажа Уайкики и останалите части на острова. Ще посетите също квартала Кахала, където ще видите красивите хавайски къщи. Екскурзията продължава покрай двореца Йолани, статуята на крал Камехамеха и имението на губернатора. Следобед - разходка до Северния бряг, където се намират най-добрите места за сърф. Вечерта – свободно време. Нощувка в хотел Aqua Aloha Surf Hotel.
Ден 3 – неделя - Хонолулу – Големият остров (Kona Coast)
Сутринта - среща с екскурзовода, след което ще се отправите към летището за кратък полет до крайбрежната ивица Кона на Големия остров (Big Island). Кацане в Кона и трансфер до хотела. Не пропускайте да направите вечерна разходка по красивия бряг. Нощувка в хотел Royal Kona Resort - http://www.royalkona.com/.
Ден 4 – понеделник - Големият остров (Big Island)
Сутринта екскурзия до Националния парк на вулканите. (Забележка: тъй като това е активна вулканична зона, са възможни промени в програмата в последната минута от съображения за сигурност). След това пътят продължава по склоновете, където се намират къщата на Пеле, вулканът Килауеа, както и през най-южната точка на САЩ – Ка Лае. Ще посетите района Кайлуа-Кона и известната фабрика за кафе Kona. Ще се насладите на залива Кеалакекуа и ще посетите паметника на капитан Кук. Посещение на историческия парк Пу’ухонуа о Хонаунау (Място на спасението). Връщане в хотела. Нощувка в хотел Royal Kona Resort.
Ден 5 – вторник - Големият остров
Свободен ден за разходка из острова или почивка в хотела. Вечерта по желание – качване на Мауна Кеа (почти 4200 м) за наблюдение на нощното небе през 13 телескопа, с които астрономите са направили не едно и две открития. Нощувка в хотел Royal Kona Resort.
Ден 6 – сряда - Големият остров - остров Кауай
Сутринта - трансфер до летището за кратък полет до Кауай – най-старият остров от групата на Хаваите. Първите заселници са се появили на острова през 4-ти – 5-ти век, но са минали векове преди капитан Кук да открие Кауай по пътя си за Аляска. Жителите на Кауай са горди с факта, че той е единственият остров от групата, който не е бил завзет от войските на крал Камехамеха. Трансфер до хотела. Свободен ден, който можете да прекарате на плажа. По желание вечерта – круиз до На-пали за наблюдение на залеза, който често присъства в холивудските филми.
Нощувка в хотел Kauai Beach Resort - http://www.kauaibeachresorthawaii.com/.
Ден 7 – четвъртък - Oстров Кауай
Сутринта - тръгване за целодневна екскурзия из смарагдово зеления остров, която ще Ви убеди защо Кауай е кръстен „Островът-градина”. Ще посетите Бали Хай и залива Ханалей, както и красивия каньон Уаймеа. Нощувка в хотел Kauai Beach Resort.
Ден 8 – петък - Oстров Кауай - остров Мауи
Сутринта – транфер до летище Лихуе за кратък полет до Мауи, вторият по големина остров. Посрещане и транфер до хотела. Свободен следобед. Вечерта – круиз до плажа Каанапали за наблюдение на залеза.
Нощувка в хотел Kaanapali Beach Hotel - http://www.kbhmaui.com.
Ден 9 – събота - Остров Мауи
Сутринта - посещение на долината Иао, често обгърната от мъгла, дори когато останалата част от острова е окъпана в слънчева светлина. Ще видите Иглата на Иао, остър връх изцяло от изстинала вулканична маса, който се извисява на над 400 м височина. Остатъкът от деня е свободен. Възможност за екскурзия до градчето Лахайна за обяд или вечеря и пазаруване по крайбрежието. Нощувка в хотел Kaanapali Beach Hotel.
Ден 10 – неделя - Остров Мауи
Свободен ден за разходка из острова или почивка в хотела. Нощувка в хотел Kaanapali Beach Hotel.
Ден 11 – понеделник - Отпътуване за България
Трансфер до летище Кахулуи за обратен полет до България с прекачване в САЩ и Европа.
Ден 12 – вторник - Пристигане в София.

Цени:

Тип стая, включени услуги

 

 

човек/ двойна стая

човек/ единична стая

човек/ тройна стая

човек/ четворна стая

дете (до 11г.), настанено в стая с 2-ма възрастни

Стандартна стая, без включени полети между островите

1952$

2674$

1895$

1857$

537$

Стандартна стая, с включени полети между островите

2528$

3254$

2465$

2433$

964$

Изглед към океана*, без включени полети между островите

2252$

3292$

2024$

1943$

537$

Изглед към океана*, с включени полети между островите

2836$

3877$

2598$

2513$

964$


Изглед към океана може да бъде осигурен във всички хотели с изключение на Aqua Aloha Surf Hotel 3*** в Хонолулу.
Забележка: Всички екскурзии се водят от местни екскурзоводи на английски език. На всеки от посещаваните острови ще Ви придружава различен екскурзовод.

Цената включва:
10 нощувки в хотели 3+/4 звезди съгласно програмата;
Луксозен автобус по целия маршрут;
Екскурзоводски услуги на английски език по целия маршрут;
Обиколки на островите Оаху, Големия остров, Мауи, Кауай, плантацията в Кона;
Посещение на Диамантената глава и долината Иао;
Кратък круиз край остров Мауи за наблюдение на залеза;
Входни такси по програмата;
Транспорт със самолет между хавайските островите, включени в програмата.

Цената не включва:
Посещение на Хавайско парти с вечеря луау – 134 щ.д.;
Качване на Мауна Кеа – 96 щ.д.;
Круиз до На-пали – 115 щ.д.;
Храна и др. разходи от личен характер;
Доплащане за закуска (тип континентална) – 180щ.д. за целия период.
Бакшиши;
Самолетни билети София – Хонолулу и Кахулуи - София.

Цените са платими в лева по фиксинга на БНБ в деня на плащане.

При настаняване на база единична/двойна стая - настаняването се извършва в стая с 1 легло, тип спалня (queen, double, king); настаняване на 2 отделни легла може да бъде осигурено при предварително запитване, но не винаги е гарантирано. Понякога дори и за семейства, хотелите дават стая с 2 легла (queen, double; king), но това в никакъв случай не е стая с 2 единични (single легла), каквато обикновено е практиката в Европа.
При настаняване на база тройна/четворна стая - настаняването се извършва в стая с 2 легла, тип спалня (queen, double; king); настаняване на 3 или 4 отделни легла може да бъде осигурено при предварително запитване, но не винаги е гарантирано.

Допълнителните екскурзии се заплащат на екскурзовода в брой или с кредитна карта при пристигане. Цените им не са окончателни и подлежат на промяна.
Отпътуване:
06.04., 20.04.2012;
04.05., 18.05.2012;
01.06., 15.06., 29.06.2012;
13.07., 27.07.2012;
10.08., 24.08.2012;
07.09., 21.09.2012;
05.10., 19.10.2012;
16.11., 30.11.2012;
14.12.2012.

Агенцията може да осигури удължен престой в Хавай. Цените на допълнителните нощувки ще бъдат предоставени след определяне на точните дати.
Цена на самолетни билети София – Хонолулу и Кахулуи - София – предоставя се по заявка (Агенцията се ангажира да Ви предложи най-изгодния ценови вариант в момента, в който правите резервацията. Колкото по-рано резервирате, толкова по-евтини биха били Вашите самолетни билети).

По смисъла на чл. 42 от Закона за туризма за задължителна застраховка “Отговорност на туроператора”, “РАД-ФЕСТА’’ ЕООД е застрахована в ЗД ‘’ЕВРОИНС” АД със застрахователна полица № 3700001320 от 08.01.2012 до 07.01.2013 г.
Посочените цени са валид ни САМО за периодите упоменати в програмата и не важат за други събития от фестивален, конгресен, спортен и рекламен характер. Не са валидни и други промоционални оферти.

Уважаеми клиенти,
Фирма „РАД-ФЕСТА” ЕООД Ви уведомява, че всички туристически програми и цени, публикувани в интернет пространството са с информационна и рекламна цел. Съгласно чл. 28, ал. 2 от ЗТ достоверна и окончателна цена и програма за счита тази, която е предоставена в офиса на фирмата и в бюрата на нейните партньори и при сключване на потребителски договор за конкретна резервация или пътуване.
Фирма „РАД-ФЕСТА”ЕООД Ви уведомява, че може да има случаи на публикувани две и повече рекламни оферти за даден хотел, чиято политика е стимулиране на продажбите за определени периоди. Такава рекламна оферта задължително указва периода на валидност и не може да се тълкува, че е подвеждаща информация спрямо публикувана оферта за редовните цени през цялата година.

 

Галерия

Резервация


Резервация
 
Име *
Телефон  
Факс  
Е-мейл *
Тема *
  
Съобщение *
Security Code *  
  
(* Задължителни полета)   


Advertisement
Advertisement
    BulgarianSpanishEnglish

Търсене



Абонирай се за нашите оферти