Начало arrow Оферти arrow Златна възраст 55+arrow Почивки на море в Палма де Майорка, Испания Златна възраст 55+ вариант 2
Търсене  Е-мейл  Печат

ID: 10196ArrowПочивки на море в Палма де Майорка, Испания Златна възраст 55+ вариант 2

Преглед

Описание

Почивки на море в Палма де Майорка, Испания
Златна възраст 55+

Оферта за едноседмични почивки на море в Испания, със самолетен билет и 7 нощувки на пълен пансион в четиризвезден хотел. Включени еднодневни екскурзии до интересни места и забележителности! ЕДИНСТВЕНОТО УСЛОВИЕ е един от двамата пътуващи да е навършил 55 години.Продължава...

tea1327481089.jpg


Дестинация
0 Палма де Майорка 
Испания

Адрес за контакти
РАД-ФЕСТА – туроператор 04437
1000 ул. Христо Белчев 35 ет. 1
София
България

Телефон: +359 2 986 39 27
Факс: (+359 2) 989 19 55

Изложение

Описание

Почивки на море в Палма де Майорка, Испания
Златна възраст 55+

Оферта за едноседмични почивки на море в Испания, със самолетен билет и 7 нощувки на пълен пансион в четиризвезден хотел. Включени еднодневни екскурзии до интересни места и забележителности! ЕДИНСТВЕНОТО УСЛОВИЕ е един от двамата пътуващи да е навършил 55 години.
Дестинация
Палма де Майорка е столицата на Балеарските острови и е най-големият град в Майорка. От последното преброяване населението наброява около 400 000 души за града и към 520 000 за цялата област, което прави района 12-ти по населеност в Испания. Почти половината от това население на остров Майорка живее в град Палма. След 50-те години на миналия век, Палма де Майорка се превръща във водеща туристическа дестинация и днес курортният град е посещаван от туристи от цял свят.

Цени сезон пролет 2012
ДАТИ НА ОТПЪТУВАНЕ И ХОТЕЛИ В ПАЛМА ДЕ МАЙОРКА:

06.03.2012 - 13.03.2012

Hotel Roc Illetas Playa****

13.03.2012 - 20.03.2012

Hotel Roc Illetas Playa****

20.03.2012 – 27.03.2012

Hotel Roc Illetas Playa****

27.03.2012 – 03.04.2012

Hotel Roc Illetas Playa****

03.04.2012 – 10.04.2012

Hotel Roc Illetas Playa****

*10.04.2012 – 17.04.2012

Hotel Roc Illetas Playa****

17.04.2012 – 24.04.2012

Hotel Roc Illetas Playa****

24.04.2012 – 02.05.2012

Hotel Roc Illetas Playa****


ЦЕНА: 868 лева на човек при настаняване в двойна стая.

Цената включва:
- самолетен билет с полет на авиокомпания България Еър;
- летищни такси;
- трансфери аерогара - хотел - аерогара;
- 7 нощувки на база закуска, обяд и вечеря /вода и вино/ в хотел категория 4 звезди;
 Hotel Vistamar****, www.hotelvistamar.com /Playa Bonita****, www.hotel-playabonita.com или подобен за Коста дел Сол
hotel Hotel Roc Illetas Playa****/ www.roc-hotels.com / или подобен за Палма де Майорка
- 2 полудневни екскурзии: за Коста дел Сол –полудневна панорамна  обиколка на Михас и Малага и за Палма де Майорка –  полудневна панорамна  обиколка на Палма де Майорка и Инка
- медицинска застраховка;
- екскурзоводско обслужване на български език.
Цената не включва:
Разходи от личен характер
Намаления:
Намаление за настаняване в тройна стая: 10 % от цената на лице в двойна стая за третото легло при двама над 55 г. при настаняване в хотели в Коста дел Сол и Палма де Майорка
Намаление за дете 2-12 г.: 10% от цената на лице в двойна стая 
При настаняване на 2-ма под 55 год – доплащане от 200 лв. на човек.
Доплащане за настаняване в единична стая – 205 лв.
* За дата на отпътуване 10.04.2012 - Великден ще има допълнително заплащане

Пакетни цени за хотел DELFIN PLAYA 4*

ПАКЕТНИ ЦЕНИ И ПЕРИОДИ ЗА НАСТАНЯВАНЕ В  ХОТЕЛ DELFIN PLAYA 4*

вторник -  вторник

събота - събота

20.03 - 27.03

795.00лв

31.03 - 07.04

799.00лв

27.03 - 03.04

795.00лв

07.04 - 14.04

835.00лв

03.04 - 10.04

829.00лв

14.04 - 21.04

855.00лв

10.04 - 17.04

849.00лв

21.04 - 28.04

865.00лв

17.04 - 24.04

829.00лв

28.04 - 05.05

895.00лв

24.04 - 01.05

849.00лв

 

 

01.05 - 08.05

899.00лв


ПАКЕТНАТА ЦЕНА включва следните услуги:
• Самолетен билет за директен полет София-Майорка-София на а/к Bulgaria Air, с вкл. всички необходими такси
• Трансфер с автобус летище – хотел – летище
• 7 нощувки в хотел Delfin Playa - 4* на база обогатен полупансион на блок маса (закуска и вечеря с вкл. мин. вода и вино)
• Полудневна екскурзия до столицата на острова
• Екскурзоводско обслужване на български език
• Медицинска застраховка Еurop Assistance España
• Цените са на база настаняване на лице в двойна стая.
• Доплащане за настаняване в единична стая – 242 лв.
Намаления при настаняване на:
• 3-ти възрастен на доп. легло – 40.00 лв.
• Възможност за допълнително доплащане за 7 обяда общо 42.00 лв.
• Ценовата оферта е валидна само за „Над 55-годишни & Приятели“
и включва възможност за настаняване на едно лице без възрастови ограничения в двойна стая.
• В случай на пътуващи под 55-години, се доплаща по 180.00 лв. за престой в двойна или единична стая.

HOTEL DELFIN PLAYA**** Палма Нова
www.delfinhotels.com/es/hotel-delfin-playa.html
Част от хотелската верига Delfin Group Hotels, Delfin Playa **** e разположен на 50 м. от плажа, в сърцето на курорта Палма Нова. Хотелът предлага на своите гости 144 елегантни стаи, повечето с гледка към морето.
С просторни изискани помещения, два великолепни външни басейна, климатизиран вътрешен басейн и салони в различни стилове, този хотел е идеален за Вашата почивка. На своите гости хотел Delfin Playa **** предлага основен ресторант, снек бар, сауна, фитнес зала, интернет кът. На пешеходно разстояние о хотела се намира спирка на градския тр нспорт, с който се пътува около 20 минути до центъра на столицата.

ОБЩИ УСЛОВИЯ ЗА ЗАПИСВАНЕ:
1. Условия за записване:
1.1.: Копие от лична карта или задграничен паспорт и 400 лв. предплата при записването, доплащане: мин.20 дни преди обявената дата на тръгване.
В случай, че доплащането не е извършено в горепосочените срокове, вашият договор ще се счита анулиран и ще дължите на ТУРОПЕРАТОРА неустойки според условията за анулации.
1.2.: Резервацията се счита за валидна, само ако е потвърдена от ТУРОПЕРАТОРА в рамките на 5 работни дни. Настаняването в хотели се извършва след 14.00 ч. в деня на пристигане, а освобождаването на стаите трябва да бъде до 12 ч. в деня на отпътуване. Ако за заявената от Вас дата няма места в полета, Ви предлагаме най-близката възможна дата за пътуване.
* Плащането се извършва в лева в брой или по банков път по курса на БНБ за деня.
2. Договорената обща цена на туристическото пътуване може да се промени в следните случаи:
2.1. При промяна в стойността на транспортните разходи, в това число на горивото. Редът и начинът за преизчисляване на цената в този случай са: цената се увеличава единствено с реалното увеличение на компонента, повлиял върху изменението на цената.
2.2. При промяна в размера на такси, свързани с ползвани услуги по настоящия договор, като летищни такси и др.
2.3. При промяна на обменния валутен курс, относим към договора с повече от 5% в периода между сключването му и датата на отпътуване.
3. Анулации и неустойки
3.1. В случай на отказ от пътуването, фирмата възстановява заплатената сума при следните удръжки:
- до 63 дни преди датата на отпътуване - без неустойка;
- от 62 дни до 15 дни преди отпътуване: 430 лв.
- от 14 до 0 дни: 100 %
* Имат се предвид работни дни.
4. Когато направи значителна промяна в някоя от съществуващите клаузи на договора, ТУРОПЕРАТОРЪТ е длъжен да уведоми ПОТРЕБИТЕЛЯ за правата му по чл. 35 от Закона за туризма.
5. Рекламации във връзка с изпълнението на договора се правят в писмен вид само на място. Към рекламацията следва да бъде съставен и приложен тристранен протокол, подписан от ПОТРЕБИТЕЛЯ, ХОТЕЛА  и ЧУЖДЕСТРАННИЯ ТУРОПЕРАТОР.

По смисъла на чл. 42 от Закона за туризма за задължителна застраховка “Отговорност на туроператора”, “РАД-ФЕСТА’’ ЕООД е застрахована в ЗД ‘’ЕВРОИНС” АД със застрахователна полица № 3700001320 от 08.01.2012 до 07.01.2013 г.
Посочените цени са валид ни САМО за периодите упоменати в програмата и не важат за други събития от фестивален, конгресен, спортен и рекламен характер. Не са валидни и други промоционални оферти.
Уважаеми клиенти,,
Фирма „РАД-ФЕСТА” ЕООД Ви уведомява, че всички туристически програми и цени, публикувани в интернет пространството са с информационна и рекламна цел. Съгласно чл. 28, ал. 2 от ЗТ достоверна и окончателна цена и програма за счита тази, която е предоставена в офиса на фирмата и в бюрата на нейните партньори и при сключване на потребителски договор за конкретна резервация или пътуване.
Фирма „РАД-ФЕСТА” ЕООД Ви уведомява, че може да има случаи на публикувани две и повече рекламни оферти за даден хотел, чиято политика е стимулиране на продажбите за определени периоди. Такава рекламна оферта задължително указва периода на валидност и не може да се тълкува, че е подвеждаща информация спрямо публикувана оферта за редовните цени през цялата година.

 

Галерия

Резервация


Резервация
 
Име *
Телефон  
Факс  
Е-мейл *
Тема *
  
Съобщение *
Security Code *  
  
(* Задължителни полета)   


Advertisement
Advertisement
    BulgarianSpanishEnglish

Търсене



Абонирай се за нашите оферти